0

Prodáváme pouze kvalitní zboží, vyráběné za nejpřísnějších podmínek, což zaručují certifikáty, které vlastní náš dodavatel a výrobce.

Certifikáty námi prodávaného zboží:

Certifikace SGS - služby, které nabízí SGS zahrnují inspekční služby a ověřování množství, hmotnosti a jakosti obchodovaného zboží, atestace kvality výrobků a dodržování zdravotních, bezpečnostních a právních standardů. Tento druh certifikace zajišťuje, aby výrobky, splňovaly normy stanovené vládami, normalizačními orgány nebo zákazníky SGS. Ověřovací orgány pak dohlížejí, aby produkty a služby byly v souladu s globálními standardy a místními předpisy.

Certifikát CE -schvalující výrobky jako vhodné pro prodej v zemích EU

Certifikát RoHS - dokládá, že výrobek neobsahuje těžké kovy jako např. rtuť, olovo apod.

Certifikát ISO - certifikát stvrzuje, že společnost, která je jeho vlastníkem splňuje uznávané evropské normy kvality, potvrzené renomovanými zkušebními středisky na základě splnění náročných kritérií.

Certifikát SGS - udělovaný největší inspekční a kontrolní světovou organizací

Elektronické cigarety a e-liquidy splňují ty nejpřísnější certifikáty

ceně e-cigarety je zahrnut recyklační poplatek REMA systému

banner logo

 

Vapering.cz

Jsme dovozci elektronických cigaret značky Jomotech. Táto firma vyrábá elektronické cigarety s veľmi vysokou technickou úrovňou a kvalitou.

Internetový obchod VAPERING.CZ ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.