0
V ideálním případě bychom si při každém odšroubování našeho clearomizéru měli vzít papírový ubrousek a s jeho pomocí vyčistit kontakt baterie od e-liquidu, který se tam chtě nechtě vždy dostane.

Ruku na srdce, ne každý si na to vždy vzpomene a ne každého baví s sebou nosit papírové kapesníky a neustále čistit baterie. Jednou za čas to přece musí stačit, řekneme si a kontakt baterie přejedeme ubrouskem sotva jednou za měsíc. To může být ovšem málo a kolem kontaktu se nám začne tvořit černá usazenina.

Kromě toho, že nám e-liquid na baterii může natéct do elektroniky a tím samotnou baterii poškodit – což je taky jeden z důvodů, proč se vyplatí baterii pravidelně čistit – černá usazenina může znemožnit kontaktu mezi baterií a clearomizérem (nebo nabíječkou), díky čemuž nám přestane naše elektronická cigareta pracovat.

Pravidelným čištěním, tak předejdeme černým usazeninám e-liquidu. Co ale dělat, když už tam jsou? V takovém případě stačí vzít štětičku do uší, lehce ji namočit v alkoholu a pomocí ní vytřít veškerý usazený e-liquid u kontaktu baterie.

Vaší pozornosti by pak také neměly uniknout nabíječky, jejichž kontakty se mohou zašpinit od e-liquidu, který se dostane na baterii. Opět zde platí to samé, čas od času vytřít papírovým ubrouskem (obzvláště před nabíjením) a v nouzi, kdy se již usazenina utvořila, použít štětičku do uší lehce namočenou v alkoholu. U více zažrané černé usazeni je třeba vzít nějaké párátko a s jeho pomocí odstranit veškeré usazeniny u závitu nabíječky.

Dodržujte tyto základní pravidla a postupy a své baterii s nabíječkou prodloužíte život.

banner logo

 

Vapering.cz

Jsme dovozci elektronických cigaret značky Jomotech. Táto firma vyrábá elektronické cigarety s veľmi vysokou technickou úrovňou a kvalitou.

Internetový obchod VAPERING.CZ ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.