0
Email

Joyetech eGo AIO D22 XL

799 Kč
899 Kč
14d.gif
Barva - Color

Výrobce Joyetech
Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO D22 XL
- baterie s kapacitou 2300mAh, objem clearomizéru 3,5ml, jen 107 mm na délku

Popis

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO D22 XL
- baterie s kapacitou 2300mAh, objem clearomizéru 3,5ml, jen 107 mm na délku
  
Na první pohled sice k nerozeznání od klasické verze eGo AIO D22, ale přesto se liší. Nový model eGo AIO D22 XL byl stvořen pro silné kuřáky a uživatele, kteří nemají neustálý přístup k energii. Nabízí totiž zvětšenou kapacitu baterie i clearomizéru, a přesto její délka dosahuje necelých 107 mm včetně náustku.
 
Nové eGo AIO D22 XL nabízí kapacitu baterie neuvěřitelných 2300mAh, což je vzhledem k celkové délce e-cigarety téměř k neuvěření. Navíc ji lze pohodlně dobíjet přes USB port a zachovala si i všechny jednoduché prvky ovládání, stejně jako menší modely.
 
Nejen baterie, ale i clearomizér prošel změnou. Nyní se může pochlubit objemem až 3,5ml, což je téměř dvojnásobek oproti menším modelům. Díky vrchnímu uzávěru ho lze navíc velice snadno doplňovat.
 
Parametry produktu:
Délka: 106,5 mm (vč. náustku)
Průměr: 22 mm
Objem clearomizéru: 3,5 ml
Kapacita baterie: 2300 mAh
Dobíjení: micro USB port
Dostupné barvy: černá, stříbrná, bílá, červená, modrá, oranžová
 
All-in-One styl
Jak už označení modelu napovídá, jedná se o zařízení vše v jednom, které v jednom těle ukrývá všechny části e-cigarety. Nemusíte se proto starat o kompatibilitu jednotlivých dílů, ale pouze si užívat vapování.

Integrovaná baterie
Vestavěná baterie s obrovskou kapacitou 2300mAh je vhodná i pro silné kuřáky. Navíc ji lze kdykoliv snadno dobít pomocí USB portu na zadní straně e-cigarety.
 
Clearomizér s vrchním plněním
Clearomizér pojme až 3,5ml e-liquidu a lze ho doplňovat velmi snadno z vrchní strany. Stačí jen odšroubovat vrchní uzávěr a nalít e-liquid do tanku. Lze si také nastavit tuhost potahu pomocí otočného regulátoru sání.
 
Podsvícení tanku
Nastavte si vlastní barvu podsvícení tanku. Můžete si vybrat hned ze šesti různých barev a nechybí samozřejmě ani možnost úplné deaktivace.
 
Pohodlné dobíjení
Joyetech eGo AIO D22 XL lze kdykoliv snadno dobít pomocí USB kabelu, který je součástí základní sady. Stačí jen propojit e-cigaretu s PC nebo pomocí adaptéru do sítě 220V (adaptér není součástí balení.
 
Obsah balení:
 
1x eGo AIO D22 XL e-cigareta s baterií 2300mAh
2x žhavící tělísko BF SS316-0.6ohm MTL
1x náustek
1x USB kabel
1x návod k použití

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

banner logo

 

Vapering.cz

Jsme dovozci elektronických cigaret značky Jomotech. Tato firma produkuje elektronické cigarety velmi vysoké technické úrovně a kvality.

Přihlásit k pravidelnému odběru našich novinek

Internetový obchod VAPERING.CZ ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.