0
baner Jomotech Lite80

Speciál vapering.cz

SLEVA 5% POUHOU REGISTRACÍ DO ESHOPU

Náš věrnostní program je pro zaregistrované zákazníky e-shopu. Registrovat se můžete zde

věrnostní sleva

Pravidla:

do věrnostního systému se započítávají pouze uhrazené a převzaté objednávky, na které nebylo uplatněno právo na odstoupení od kupní smlouvy,

výše slevy se počítá z objednávky a dalších objednávek, kdy je sleva vypočtena z objemu předchozích nákupů ze zaregistrovaného účtu zákazníka (emailová adresa), za rozhodné období 12. měsíců,

objednávky realizované z různých účtů není možné sčítat,

cena produktu se o věrnostní slevu ponižuje po přihlášení uživatele, 

věrnostní sleva se neuplatňuje na produkty s akční cenou, akční produkty (2 za cenu 1) a ve slevě,

sleva se automaticky uplatňuje pouze na zaplacené a realizované objednávky,

na stornované, nedokončené, nezaplacené objednávky či objednávky, kdy zákazník zboží vrátil se sleva nevztahuje,

objednávky realizované z různých účtů se nesčítají,

věrnostní slevu není možné vymáhat nijak právně vymáhat ani vymáhat jako neregistrovaný zákazník.

Výhody


nakupujte už jen se slevou!

registrací v internetovém obchodě, se k ničemu nezavazujete

speciální akce, dárky, slevové kupóny, soutěže a bonusy, určené pro registrované zákazníky

přístup do zákaznického účtu, přístup k objednávkám a dokladům v elektronické podobě
   
       on-line přehled stavu Vaší objednávky

registrací v internetovém obchodě, se k ničemu nezavazujete

žádné znovu vyplňování adres a kontaktů 

Tabulka věrnostních slev:

   Věrnostní sleva pro registrované zákazníky v CZK: 

Celková hodnota objednávek za posledních 12 měsíců v Kč vč. DPH

Sleva
při registraci - 4.999 Kč  5%
 4.999 - 6.999 Kč 7%
 7.000 - 9.999 Kč 10%
 od 10.000 Kč individuální nastavení cen

   Věrnostní sleva pro registrované zákazníky v EUR:

Celková hodnota objednávek za posledních 12 měsíců v Eur vč. DPH

Sleva
při registraci - 189 Eur  5%
 190 - 269 Eur 7%
 270 - 384 Eur 10%
 od 385 Eur individuální nastavení cen
Platnost slevy

Vyhrazujeme si právo měnit podmínky pro slevy, výši slevy, či platnost slev ukončit. Také si vyhrazuje právo, ve zvláštních případech, nepřidělit slevu bez udání důvodu. 

Aktuální slevu je možné zjistit na svém profilu, po přihlášení do svého zákaznického účtu v sekci Moje slevy. 


 

Elf Bar je v dnešní době vedoucím výrobcem jednorázových elektronických cigaret. Po celém světě prodává Elf Bar několik typů svých jednorázovek. Díky jejich extrémní popularitě se však objevují i padělatelé, kteří se chtějí svézt na vlně a tím ve výsledku pouze ničí pověst kvalitním zařízením.

V poslední době se začíná objevovat spousta fake zařízení Elf Bar 1500, které obsahují neznáme množství neznámého liquidu, který nemusí podléhat veškerým bezpečnostním a legislativním předpisům. Pojďme si říct, jak je efektivně poznat a rozlišit to pravé od potenciálně nebezpečného fejku.

Elf Bar 1500 díky zákonům není vůbec možno prodávat v ČR, dá se tedy očekávat, že jakýkoliv Elf Bar 1500, který na našem trhu koupíte je buď pašovaný, či padělaný!

Rozdíl mezi originálním a falešným zařízením nemusí být zřejmý na první pohled. Padělatelé ale nejsou většinou schopni zajistit vysokou kvalitu výroby, takže se můžete jednoduše setkat s "Elf Barem", který bez zjevného důvodu začne protékat, nebo mu po pár potazích dojde baterie. O nekontrolovaných substancích není třeba mluvit, vzhledem k přísné legislativě, která kolem nich panuje. Většinou se jedná o doma vyrobené e-liquidy z pochybných surovin, které mohou být potenciálně nebezpečné pro zdraví.

Falešné zařízení se však díky moderním ochranám dá zjistit i na první pohled několika jednoduchými způsoby.

1) Nejjednodušší ověření zaručuje QR autentifikace. Jednoduše naskenujete QR kód na balení zařízení a ihned se dozvíte, zda je Elf Bar opravdu Elf Bar, nebo jestli se jedná o padělek. K tomu pomůže i security code, který je svázán s QR kódem. Originál má unikátní kód pro každý jednotlivý kus, zatímco padělatele vezmou jeden kód, který používají stále dokola. Při naskenování se pak můžete setkat s tím, že byl kód použit klidně 300x. Dalším menším prvkem ochrany je holografický proužek, který u padělku chybí a je nahrazen proužkem vytisknutým na obyčejný papír. Pokud u sebe zrovna nemáte telefon, nebo nemáte jinak možnost naskenovat QR, dá se zařízení rozeznat i díky menším nuancím v balení

elf_Bar_QR

2) Při pozornějším ohledání balení lze originál rozeznat i díky specifickým chybám na tisku, či rozpoložení jednotlivých prvků na balení. Samotný název "ELF BAR" na čelní straně krabičky není na padělku napsán typickým Elf Bar fontemgrafika nekoresponduje s originálem a zároveň je u padělku, který máme po ruce vidět, že QR kód výrobce nalepil přes adresu sídla firmy. To se u pravého Elf Baru nestane a vše má své místo. Papírek s QR a security kódem je u originálu vyroben z papíru na bankovky, kdežto u padělku se jedná o obyčejný papír do tiskárny. Text je navíc u padělku rozpitý a ne příliš kvalitní.

elf_Bar_grafikaelf_Bar_FONTelf_Bar_grafika_barcode

3) Konečným ověřením je pak samotné zařízení. Pokud si kupujete stále stejné příchutě, poznáte na první potah, že něco není v pořádku. Elf Bar totiž používá své e-liquidy vysoké kvality, které se těžko napodobují. Celý vaping je pak tedy naprosto odlišný, od airflow, přes chuť až po samotný potah. Je třeba ještě jednou zdůraznit, že použité suroviny u padělku nepodléhají žádné legislativní kontrole a tudíž mohou obsahovat nepovolené množství nikotinu, nebo potenciálně zdraví nebezpečné látky. I když se padělky stále zlepšují, je často šance, že padělané zařízení nemá dobře slícovaný papírový přebal, nebo obsahuje chyby v samotném tisku i na zařízení.

Dávejte si prosím pozor. Elf Bar 1500 je momentálně nejvíce padělaným zařízením od tohoto výrobce. Jak jsme psali výše, Elf Bar 1500 si u nás zakoupit oficiálně nemůžete, ale metody ověření pravosti zůstavají stejné takřka pro jakoukoliv verzi, která u nás je, či bude dostupná.


Nejste doposud registrovaným klientem FOR LIFE a přejete si čerpat všech bonusových výhod?
Registrujte se!


VÝHODY REGISTRACE (OSOBNÍHO ÚČTU) ZÁKAZNÍKA


- automatické čerpání výhod bonusového programu, slev a benefitů

- s předstihem informace o akcích a slevách, které připravujeme

- rychlejší proces Vašeho nákupu

- požadované údaje, které jste zadali při registraci se automaticky zobrazí

- přehled stavu Vašich objednávek, historie Vašich objednávek

- rychlá změna informací ve Vašem účtu (přihlašovací údaje, dodací adresa apod.)

- změna hesla pro přihlášení

Vyplněním jednoduchého formuláře automaticky získáváte mnoho výhod, které objednáním přes infolinku ztrácíte. Neváhejte tedy a registrujte se ZDE již nyní.


Existuje několik způsobů jak poznat fake Elf Bar i přesto, že na první pohled jsou si zařízení velmi podobná. 

1. QR kód na balení

Originál

Na originálním balení e-cigaret Elf Bar nalezneme nalepený papírek s QR kódem. Po naskenování se ihned dozvíme, zda se jedná o pravé zařízení či o padělek. Je zde použit security kód, který je u každého kusu unikátní. Materiál použitý na tento papírek je u originálu stejný jako materiál použitý na bankovkách. Zde je obsažen i holografický proužek, podobný těm na bankovkách. Papírek s QR kódem je vždy na určeném místě a nepřekrývá žádné informace.

Fake

Na balení padělaných e-cigaret Elf Bar tento papírek nalezneme také. Není ovšem na speciálním bankovkovém papíru ale na obyčejném papíru. QR kód má také bezpečnostní kód, ten je ovšem použit jeden na stovkách kusů. Po naskenování se tedy můžete setkat s tím, že byl daný kód použit už několiksetkrát. Papírek s QR kódem na falšených Elf Barech také překrývá adresu sídla firmy výrobce.

2. Chyby v tisku 

Nápis Elf Bar na vrchu přední strany je napsán odlišným fontem. Originál používá písmo, kde jsou od sebe jednotlivá písmena oddělena stejnými mezerami. Padělená verze má tento nápis dohromady, pouze s mezerou mezi slovy. Obal originálního zařízení dále obsahuje číslo šarže (Batch No.), který je umístěn u data expirace. Číslo šarže na obalu padělaného zařízení úplně chybí. 

3. Zařízení

Na samotném zařízení je poznat rozdíl samozřejmě také. Pro uživatele, kteří užívají Elf Bar pravidelně poznají rozdíl v chuti po prvním potáhnutí. Vysoce kvalitní e-liquid, který obsahují originální Elf Bary je naprosto odlišný od s největší pravděpodobností podomácku vyrobených e-liquidů obsažených ve falešných Elf Barech. Tyto e-liquidy jsou neznámého původu a nepodléhají legislativním kontrolám. Mohou tedy obsahovat vyšší, tedy nepovolené množství nikotinu a další zdraví nebezpečné látky. Odlišný je i samotný potah, respektive Air Flow je nastavena jinak.

Nejčastěji se můžete setkat se zařízením Elf Bar 1500, které je padělané nejvíce. Lze je nakoupit v e-shopech, které často ani nemají obchodní podmínky a neuvádějí identifikační číslo. Dále od přeprodejců na Instagramu ale i v kamenných obchodech, nejčastěji ve vietnamských večerkách. Dokonce se někde prodávají i ve výdejních automatech.

Doporučujeme Vám tato zařízení nekupovat. I přesto, že se může zdát zakoupení takového zařízení za danou cenu velice výhodné, opak je pravdou. Tato e-cigareta totiž v drtivé většině případů nevydrží udávaných 1500 potahů, ale končí už po několika jednotkách či desítkách. Dále byla zaznamenána celá řada komplikací, od protékání e-liquidu po špatně připojenou baterii a tedy nefunkční zařízení. Nemluvě o možných zdravotních rizicích.

Pravá zařízení Elf Bar mají kapacitu 600 potahů a obsahují buď 20 mg/ml nikotinu nebo jsou bez nikotinu. 


health

BEZPEČNOST PŘI VÝROBĚ
E-LIQUIDŮ DEKANG

E-liquidy Dekang jsou vyráběny ve velmi přísných hygienických podmínkách. Prostory, kde se liquidy plní jsou velmi pečlivě odizolovány a přístup do nich není možný bez speciálního oblečení. Firma Dekang je největší výrobce e-liquidů na světě a je držitelem osvědčení SGS a dalších.

drop

OBALY E-LIQUIDŮ DEKANG

Neustále pracujeme na tom, aby produkty od nás plnili ta nejvyšší bezpečnostní kritéria, abyste měli jistotu, že dostáváte to nejlepší. Snažíme se vyrábět obaly tak, aby Vás e-liquid potěšil již v okamžiku nákupu. Obal obsahuje plastickou výstražnou samolepku pro nevidomé.

vaping

UŽÍVEJTE SI E-KOUŘENÍ

E-liquidy Dekang jsou jedny z nejpoužívanějších e-liquidů na trhu pro e-cigarety. Splňují certifikáty: CE, ROHS, SGS, FDO, MSD, ISO. Nabízejí vynikající příchutě a výbornou kouřivost.

flavors

E-LIQUIDY DEKANG ZÁŽITEK CHUTÍ,
NOVÝ DESIGN

V naší nabídce naleznete nejen populární řadu v novém kabátě Dekang CLASSIC, který nabízí 51 příchutí. V naší nabídce naleznete též populární řadu Dekang SILVER. Tato řada je trochu odlišná od řady liquidů Classic. Vyznačuje se výraznější chutí a silnějším aroma. Řada GOLD label je dodávána v 6ti příchutích té nevjyšší kvality a vyjímečné chuti a samozřejmě i prémiová řada 4 SEASONS.


Strana 1 z 3
e cigarette
Jomotech Lite 40 Box Mod Kit Review
electronic cigarette

banner logo

 

Vapering.cz

Jsme dovozci elektronických cigaret značky Jomotech. Tato firma produkuje elektronické cigarety velmi vysoké technické úrovně a kvality.

Internetový obchod VAPERING.CZ ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.